Nové vydání Coveyho 7 návyků

7 návyků skutečně efektivních lidí

Dnes ráno jsem v mailové schránce našel newsletter z nakladatelství Management Press a zjistil jsem, že se připravuje nové vydání asi nejznámnější knihy Stephena Coveyho 7. návyků skutečně efektivních lidí.

Kniha-Covey 7 small

Co se týká manažerské literatury, 7 návyků skutečně efektivních lidí je jedna z knih, kterou byste doma měli mít. Jednak inspirovala spoustu dalších autorů, ale hlavně je to opravdu unikátní systém, který vám pomůže dosáhnout lepší spolupráce ve firmě. Začíná individuálním rozvojem jednotlivce a končí týmovou prací – vzájemně prospěšnou a synergickou spoluprací.

Pokud se dobře pamatuji, půjde již o čtvrtou verzi této knihy na našem trhu – původní vyšla ještě pod názvem 7. návyků vůdčích osobností v nakladatelství Pragma. Další dvě verze vydal již Management Press (druhou s předmluvou S. Bernarda).

Koho tvorba Coveyho zajímá, doporučujeme poslední Coveyho knihu Třetí alternativa, která také vyšl před nedávnem. Kniha je to opravdu poslední, protože Stephen Covey nás již bohužel předčasně opustil.

StephenRCovey 2

 

Přehled knih „se značkou“ Covey z nakladatelství Management Press:


Zdroj titulního obrázku: Flickr – Mikkel Agirregabiria, Stephen R.Covey en Bilbao (licence Creative Commons)

Zdroj ostatních obrázků: www.mgmtpress.cz

Sdílet na:

Komentář