Roman Pazdera

Roman Pazdera, KARAT Software a.s.Roman Pazdera vystudoval Fakultu strojní v Brně, obor Ekonomika a řízení strojírenské výroby a hned po škole nastoupil do strojařské firmy Sigma Lutín. Od čerpadel se však rychle dostal k oboru IT, kde začínal na pozici obchodního manažera pro oblast ERP systémů. Přes projektové řízení se postupně dostal k řízení lidí a managementu a působil na pozici obchodního ředitele a ředitele realizace. Podílel se na takových projektech, jako implementace ERP QI ve společnosti SOR Libchavy, TOKOZ a.s. nebo Zlín Aircraft.

Momentálně pracuje ve společnosti KARAT Software a zodpovídá za skupinu Manažerských a portálových řešení, která zahrnuje oblast firemní spolupráce na platformě MS SharePoint, Document Management System (DMS) a nástroje Business Intelligence (BI). K posledním významným projektům patří integrace manažerského nástroje ATTIS s informačním systémem KARAT s dopadem do hodnocení a měření výkonnosti procesů dle KPI ve společnosti Beneš a Lát.

Roman bydlí v Prostějově, zajímá se o projektové řízení, firemní procesy a způsoby, jak zlepšovat práci manažerů. K jeho koníčkům patří rodina, víkendové chataření, rád si zahraje golf a v zimě zajede lyže.

Kontakty:
telefon: +420 724 845 018
e-mail: roman.pazdera@karatsoftware.cz
link  LinkedIn profil Romana Pazdery