Partneři

LIGS university – Vzdělání, které vám pomůže

Pokud cítíte, že potřebujete doplnit své vzdělání v managementu či jiných manažerských oblastech a zároveň nemáte rádi suchou teorii, kterou v praxi jen málo využijete, zkuste studium na LIGS University. Ať už si vyberete jakýkoliv z jejich programů – od klasického MBA, BBA, nebo doktorské studium DBA či PhD uvidíte, že vše, co se zde dozvíte, hned použijete pro zlepšování vaší firmy. A získání titulu na konci studia bude už jen třešničkou na dortu.


KARAT Software – Přizpůsobí se lehce vaší firmě

KARAT Software

Společnost KARAT Software je významným výrobcem a dodavatelem komplexních informačních systémůa doprovodných služeb s výhradně českým kapitálem a více než dvacetiletými zkušenostmi ve svém oboru.

Svými výkony, počtem pracovníků a spolupracujících partnerů, vybaveností a dalšími ukazateli se KARAT Software řadí mezi přední české a slovenské dodavatele informačních technologií.

KARAT pomáhá středním a velkým společnostem v byznysu a růstu v oblastech výroby, obchodu, služeb a servisu. Řada jejich klientů proto patří mezí lídry svých oborů.


TrimCon – Opora při změnách ve firmě

Nedá se říct, že TrimCon je čistě konzultantská, vzdělávací, koučinková, či jiná kategorie firmy. A vlastně to ani není podstatné …

TrimCon je síť mnoha lidí (konzultantů, koučů, aktivních manažerů, odborníků, …), ale i firem a organizací, které se znají a vědí, že se jeden na druhého mohou spolehnout. Potřebujete-li zlepšit management Vaší firmy, či organizace a změny skutečně dotáhnout do konce, zkuste TrimCon.


Reporting.cz – Máte přehled o celé firmě

Chcete mít přehled o tom, co se děje ve Vaší firmě? Jak se prodávají produkty, či služby a jaké jsou s tím spojené náklady? Jak jste na tom s finančními toky a jak si každý z prodejců stojí proti plánu? Všechny zmíněné a mnohé další statistiky Vám umožní sledovat unikátní nástroj reporting.cz. Lze jej napojit na libovolné informační systémy, tabulky, či jiné zdroje dat a vše sledovat kdekoliv máte připojení k internetu.