Michal Všetečka

Michal Všetečka, reporting.czMichal Všetečka se po ukončení studia v roce 1997 zabýval nastavením a obsluhou manažerského reportingu ve společnostech J. P. M. International a ISC Communication.

V roce 2001 se stal hlavním účetním skupiny ADASTRA. Zde na straně zákazníka mj. implementoval v rámci skupiny ERP MS Axapta. Intenzívně spolupracoval s auditory a daňovými poradci. Od roku 2004 nastavuje reporting podle Kanadských GAAP, zavádí korporátní metodiku konsolidace. Jako business konzultant nastavuje controllingový systém na bázi MS OLAP. Metodicky působí napříč skupinou (CZ, SK, GE, BG, CA), vytváří metodiku pro aplikaci management fees a převodních cen. Od roku 2008 působí zároveň jako nezávislý konzultant velkých reportingových projektů (Lead architect  ERP Axapta pro skupinu CME). Je certifikovaným IFRS specialistou.

V roce 2011 spoluzakládá společnosti REPORTING.CZ a stejnojmenný ambiciózní projekt v oblasti cloudového reportingu, který v průběhu dvou let ostrého provozu našel stovky spokojených uživatelů ve více než 90 lokálních i mezinárodních firmách. Více o projektu na www.reporting.cz.

Kontakty:

telefon: +420 724 210 111
e-mail: michal.vsetecka@management.cz
link LinkedIn profil Michala Všetečky