Michal Rozehnal

Michal Rozehnal, reporting.czMichal Rozehnal po absolvování VŠE začínal na pozici kontrolera odpovědného za manažerský reporting ve společnosti Westingouse Electric. V období masívních manažerských odkupů a privatizace v letech 1995 – 97 se v Corporate Finance společnosti Ernst & Young zabýval tvorbou finančních modelů. Následně vytvořil první verzi plánovacího nástroje Cash Flow Management BIZ, kterou v nejrůznějších verzích využívalo a dosud využívá více než 500 českých a slovenských společností.

V letech 2002 – 2004 se zapojil do činnosti v neziskovém sektoru, konkrétně na pozici fundraisera v NROS. Spolupráci s neziskovými organizacemi dosud rozvíjí, mj. realizací projektu Cash Flow Management NGO.

V letech 2007 – 2010 jako konzultant společnosti Adastra úspěšně navrhl a implementoval konsolidační pravidla pro reporting skupiny okolo J&T Banky. Poté se věnoval vývoji interního reportingu skupiny Adastra, mj. také transfer pricingové metodologii.

Od roku 2011 je plně vytížen řízením Reporting.cz. Více o společnosti a stejnojmenném projektu najdete na www.reporting.cz.

Kontakty:
telefon: +420 723 143 036
e-mail: michal.rozehnal@management.cz
link LinkedIn profil Michala Rozehnala