Michal Henych

Michal Henych
Michal Henych po škole začínal jako programátor a vlastník malé počítačové firmy. Tehdy vyvíjel software pro praktické lékaře. Poté se dostal až do vedení taiwanské firmy FIC, která vyráběla počítače pro HP a Compaq. Dále působil jako ředitel firmy AAC, která byla do roku 2004 největším prodejcem počítačů v ČR. V té době začal přemýšlet o soustavnějším vzdělávání v oblasti managementu.

Po absolvování MBA studia u Business School Nederland se stal lektorem a konzultantem. Věnuje se všem oborům managementu, zejména řízení a vedení lidí, ale i strategii, marketingu a projektovému řízení. Z praxe ve zlepšování výkonnosti mnoha firem poznal hlavně to, že nestačí nastavit „tvrdé“ systémy. Pokud nějak nedosáhnete toho, že lidé budou sami chtít, výsledky se nedostaví.

Michal působí jako lektor, konzultant a kouč ve firmě TrimCon. Dále ho můžete potkat během manažerského studia MBA na LIGS University, kde je garantem programu Executive MBA a zejména pak modulu Management (strategie, kultury, …).

Je spoluautorem několika knih o managementu (Strategie, Marketing). Spolupracoval na mnoha projektech zlepšování firem a rozvoje managementu.

Michal bydlí v Hostivici, k jeho zálibám patří hlavně golf, cyklistika, lyžování a geocaching.

Kontakty:
telefon: +420 602 767 007
e-mail: henych@management.cz
link  LinkedIn profil Michala Henycha