Jan Duba

Jan Duba
Po vysoké škole Jan Duba krátce působil jako učitel informatiky a programování ale záhy přešel do komerční sféry. Pak postupně prošel manažerskými pozicemi od technického ředitele, výrobního ředitele až po ředitele logistiky v několika dalších IT firmách v rámci nadnárodního holdingu AAC. Zároveň se zabýval vhodným organizačním uspořádáním, optimalizací a zvyšováním výkonnosti firemních procesů.

Hledání cest, jak dosahovat požadovaných výsledků ho postupně dovedlo k řízení lidských zdrojů, od řízení jednotlivců až k řízení projektových skupin. Do roku 2013 byl ředitel společnosti, která je významným dodavatelem informačních systémů a systémovým integrátorem, a zároveň se účastnil jako konzultant a lektor MBA programu.

Působí především v oblastech změn firemní strategie, procesního a projektového řízení, řízení lidských zdrojů a řízení výkonu a samozřejmě v oblasti řízení informačních technologií.

Honzu můžete potkat jako konzultanta, lektora a kouče ve firmě TrimCon. Dále působí jako lektor a garant modulu procesního a projektového řízení v rámci programu executive MBA u LIGS University.

Honza bydlí v Jihlavě a k jeho zálibám patří létání s modely letadel a sport všeho druhu.

Kontakty:
telefon: +420 602 567 969
e-mail: duba@management.cz
link LinkedIn profil Jana Duby