Povídání o managementu – 100: Otázky a odpovědi

Připadá mi to, jako včera, kdy jsme začali tato videa a Podcasty vydávat. P5esně to bylo 13.6. 2022. No a dnes máme epizodu číslo 100, kterou nelze věnovat ničemu jinému, než opět otázkám a odpovědím mezi námi dvěma. Nakonec otázek bylo tolik, že se k nim ještě vrátíme v dalších pokračováních. A jedna zákulisní informace: tato epizoda je sice 100. která vyšla, ale natočeno jich bylo cca 105. Tři na začátku jsme pustili jen mezi lidi, které známe a po zpětné vazbě jsme formát hned přizpůsobili. A dvě další, možná tři, jsme nakonec neuveřejnili – buď z toho důvodu, že jsme neměli dobrý pocit z toho, jak jsme téma pojali, ale taky jsme nechtěli, aby obsah nevyzněl pro někoho moc osobně :).

A jedna drobná technická změna. Na základě zpětné vazby od vás, kteří nás posloucháte v autě, jsme u podcastů na všech platformách přešli na mono zvuk. Prý je divné, když Michal sedí na místě řidiče a Bety u spolujezdce. Tak snad se vám to bude líbit. YouTube je stále stereo.

Epizodu můžete poslouchat, popř. se podívat na YouTube verzi.
#management #povidaniomanagementu


Kompletní Podcasty najdete také na Apple Podcasts, Spotify a Youtalk Radio.


A co děláme, když si nepovídáme o managementu?
Alžbětu Polzovou najdete ve firmě CSR Consult
Michala Henycha pak ve firmě TrimCon.

#management #povidaniomanagementu

 

Sdílet na:
Michal Henych

Michal Henych

Michal Henych působí mnoho let v oblasti systematického rozvoje manažerů. Jeho přístup a názory na to, jak management dělat úspěšně, můžete lépe poznat z mnoha článků, které publikuje i na tomto portálu. Zkušenosti zde uvedené čerpá z mnoha desítek firem a od stovek manažerů, které za poslední roky při své práci poznal.

Komentář